Olet täällä

Yhdistys

Hallitus

Hallitus valitaan aina kahdeksi vuodeksi kerrallaan.

Parkanon Seudun Hengitysyhdistys ry
Hallitus 2018 - 2019

Puheenjohtaja
Marjatta Rintala
Laholuomantie 433 / 50
39620 Kovesjoki
p. 03 442 2258 
p. 040 834 2654 
marjatta.rintala@ippnet.fi

Varapuheenjohtaja
Riitta Raiskio
Kuusijärventie 724
39620 Kovesjoki
p. 0500 333 493
riitta.t.raiskio@gmail.com

Sihteeri
Erkki Välimäki
Naarmintie 429 / 50
39820 Kihniö
p. 040 845 8218
et.valimaki@hotmail.fi

Rahastonhoitaja (hallituksen ulkopuolinen 31.12.2019 saakka)
Marjatta Uusitalo
Elokankaankatu 8 E as 1
39700 Parkano
p. 040 534 8766
mummu.uusitalo@gmail.com

Muut hallituksen jäsenet 2018 - 2019
Anna-Liisa Lepistö, Parkano, anna-liisa.lepisto@ippnet.fi 
Kari  Vuorinen, Parkano, kari.vuorinen46@gmail.com
Sisko Haapamäki, Parkano sisko.haapamaki@gmail.com
Liisa Aaltonen, Kihniö, liisa.aaltonen41@gmail.com
Ann-Marie Ahokangas, Parkano annmarie.ahokangas@gmail.com
Laila Valli, Parkano valli.laila@gmail.com
Irja Sammi, Parkano irja.sammi@gmail.com